wtorek, 27 sierpnia 2013

The Little Prince.


Nie mając zbyt dużo czasu na to, by przebrać się przed wieczornym wyjściem, po prostu dobrałam do dziennej stylizacji kryształkową ozdobę do włosów. To łatwy szybciutki i sprawdzony sposób na nowe zestawy a tym samym gwarancja, że będziemy czuć się w nich wygodnie i komfortowo . Do woli możemy nosić nasze ulubione ubrania, i ich połączenia, ale za każdym razem  nadając im zupełnie nowego charakteru. Warto jest mieć kilka ‘gotowych’ zestawów by tylko w zależności od lekkich zmian pogody, pory dnia oraz sytuacji dobrać odpowiednie elementy. Jest to bardzo wygodny i sprawdzony sposób, który ułatwi nam pospieszne wychodzenie do pracy i na imprezy.
 Sama w sytuacjach totalnego braku czasu, spóźnienia, bądź zmęczenia sięgam bo jeden z ulubionych zestawów i urozmaicam sobie go dowolnie dobraną biżuterią i torebkami. Wtedy nie problemem jest – brak pomysłu na ubiór ale niemożność zdecydowania się który z kompletnych stylizacji wybrać i jaki styl im nadać.

Wybierając się wczoraj wieczorem do dziennej stylizacji dobrałam kryształową ozdobę do włosów zwana fascynatorem. Fuj fuj nie lubię tego słowa, a więc jest to stroik do włosów ;).
To jedna z wielu elementów biżuterii mojego projektu i wykonania, które ostatnio wyszły spod moich rąk i które już wkrótce będą miały swoją premierę!
***
PHOTOS: 
OLA OSTROWSKA

3 komentarze:

  1. Taka kula to świetny pomysł. Ogólnie podoba mi się koncepcja stroików na głowę, chyba będę musiała trochę się wysilić i również zainwestować w takie ozdoby. Całkowicie zmienia postać rzeczy, urozmaica strój i przyciąga wzrok. Twój idealnie komponuje się z torebką, współgra z butkami. Bardzo, bardzo ciekawy efekt :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jaka śliczna jesteś! :) Świetna i oryginalna stylizacja. :)

    Zapraszam: http://creepy-luelle.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń