sobota, 14 lipca 2012

Wooden shorts.
Falbanki jednak bywają ciepłe.. Tweety czyli neonowa żółta bluzeczka z falbankami to jedna z najcieplusiejszych koszulek letnich. Śpi w mojej szafie od roku. Śpi. Miałam ją dosłownie parę razy bo jest dziwna, a dokładniej dlatego, bo na upały jest za ciepła a w chłodne dni marzną mi w niej ramiona. Jednak dzisiejszy poranek był wprost idealną  okazją by ją ubrać. Poranne spotkanie na mieście i zapowiadająca opady odczuwalna wilgoć a przede wszystkim niewielkie przygnębienie spowodowane brakiem słonka, skłoniły mnie do jej ubrania.
Zazwyczaj ubieram ją do spódniczki, którą prezentowałam w poście Algae, ale dziś połączyłam również z rzadko przeze mnie ubieranymi brązowymi spódnico – spodniami. 
Było mi wygodnie i fajuśnie ale czułam się jakoś tak nieswojo, więc w ostatniej chwili przed wyjściem z domu i wskoczenie na bicykl, porwałam apaszkę w panterkę i zawiązałam ją głowie w kokardę. Lubię apaszki, bandanki, turbany zawiązywane na głowie, czole ale zawsze jakoś zawadza mi moja grzywka, która codziennie płata figle wywijając się w inną stronę, i rzadko kiedy ostatecznie wychodzę z jakąś ozdobą na głowie. Ale ale.  Rysiek na głowie nie czuł się samotny, bo na stopy wsunęłam dwa ciapkowane bliźniaki i  spóźniona na spotkanie, szybko pedałowałam w stronę rynku.


Blouse – Glamour     Shorts – Vintage     Clutch – Golden Truffle     Flats – Atmosphere     Scarf – H&M     Necklace – my Grandma.
Photos made by PPP Photography


10 komentarzy:

 1. świetna stylizacja. całość bardzo na tak :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocza stylizacja :) świetny naszyjnik! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudny zestawik ;)
  obserwujemy? ja już się dodałam ;d
  http://amadellaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie, barwnie, pozytywnie. Jestem na TAK.

  OdpowiedzUsuń
 5. dobra ta chustka, na pewno zwracałaś w niej na siebie uwagę :D
  i jako wielka wielbicielka panterki (tak wielka, aż sobie ją wytatuowałam :D) uwielbiam twe baletki! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. JAKIE WSPANIAŁE ZDJĘCIA!♡

  OdpowiedzUsuń
 7. oczarowała mnie kokarda panterkowa:)

  OdpowiedzUsuń
 8. fajna ta panterkowa kokarda:)

  OdpowiedzUsuń